Logo Protestante Kerk Nederland

Preekrooster

19 jan. 10.00 uur da. G. Rohaan-van de Kamp, Bergentheim
19.00 uur ds. R.D. van Hornsveld, jeugddienst
26 jan. 10.00 uur ds. R.D. van Hornsveld
15.30 uur ‘Kind-op-schoot’dienst in ‘de Rank’
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. G. Rohaan, Bergentheim
2 febr. 10.00 uur ds. M. Zoeteweij, Lemele
19.00 uur ds. G. Doorn, Vriezenveen
9 febr. 10.00 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. T.J. Oldenhuis, Coevorden
16 febr. 10.00 uur ds. J.D.T. Wassenaar, Hellendoorn
19.00 uur Gezamenlijke zangdienst
23 febr. 10.00 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Gospeldienst
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. L.M. Aangeenbrug, Hellendoorn
1 maart 1e Lijdenszondag 09.30 uur ds. G.A. Schreuders, Wierden
19.00 uur ds. G. de Goeijen
8 maart 2e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. R.J. Kranen, Vr’veen, jeugddienst
11 maart Biddag 09.30 uur Hervormde Kerk, ds. R.D. van Hornsveld
19.30 uur ds. G. de Goeijen
15 maart 3e Lijdenszondag 09.30 uur ds. K. Hazeleger, Ommen
19.00 uur ds. J.C. Borst, Sleen
22 maart 4e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld, voorbereiding HA
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. R.D. van Hornsveld, voorbereiding HA
29 maart 5e Lijdenszondag 09.30 uur ds. B.J. Heusinkveld, Daarle, Heilig Avondmaal
10.00 uur Liefferdinck, ds. H. de Haan, Heilig Avondmaal
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. G. de Goeijen, HA
5 april 6e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
15.30 uur ‘Kind-op-schoot-dienst in de Rank
19.00 uur Hervormde Kerk, proponent J. Eertink, Rijssen
10 april Goede Vrijdag 09.30 uur ds. G. de Goeijen
19.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
12 april 1e Paasdag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Herv. Kerk, prop. G. de Kok, Groningen/Winsum
13 april 2e Paasdag 10.00 uur Evangelisatiedienst
19 april 09.30 uur ds. W. den Braber, Westerhaar
19.00 uur ds. G. de Goeijen
26 april 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Gospeldienst
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. H.O. ter Beek, Zwartsluis
3 mei 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur ds. G. de Goeijen
10 mei 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. G. de Goeijen, jeugddienst
17 mei 09.30 uur ds. J.C. Oosterwijk, Rijssen
19.00 uur Hervormde Kerk, gezamenlijke zangdienst
21 mei Hemelvaartsdag 09.30 uur ds. Aangeenbrug, Hellendoorn
24 mei 09.30 uur ds. C.B. Elsinga, Almelo, zendingsdienst
19.00 uur ds. E.J. Prins, Daarle
31 mei 1e Pinksterdag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. R.D. van Hornsveld
1 juni 2e Pinksterdag 10.00 uur ‘de Zandstuve’, BOOST-festival
10.30 uur evangelisatiedienst tijdens BOOST

 

© 2020 Imagined