Logo Protestante Kerk Nederland

Preekrooster

22 maart 19.30 uur ‘de Fontein’, Stil Moment
24 maart 3e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
15.30 uur ‘Kind op schoot’ in de Rank
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. H.M. Klaassen
29 maart 19.30 uur ‘de Fontein’, Stil Moment
31 maart 4e Lijdenszondag 09.30 uur ds. H. de Haan, openbare geloofsbelijdenis
19.00 uur jeugddienst, dhr. J. Otten, Wierden
5 april 19.30 uur ‘de Fontein’, Stil Moment
7 april 5e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld, voorbereiding Heilig Avondmaal
19.00 uur ds. G. de Goeijen
12 april 19.30 uur ‘de Fontein’, Stil Moment
14 april 6e Lijdenszondag 09.30 uur ds. H. de Haan, Heilig Avondmaal
10.00 uur Liefferdinck, ds. G. de Goeijen, Heilig Avondmaal
16.30 uur ‘Anders’dienst in de grote zaal
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. G. de Goeijen, Heilig Avondmaal
18 april Witte Donderdag 19.30 uur ‘de Fontein’, Stil Moment
19 april Goede Vrijdag 10.00 uur Hervormde Kerk, ds. H. de Haan
19.30 uur Hervormde Kerk, ds. G. de Goeijen
21 april 1e Paasdag 08.00 uur ‘Paasjubel’, Algemene begraafplaats ‘Dennenhof’
09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur ds. J.C. Borst, Sleen
22 april 2e Paasdag 10.00 uur Hervormde Kerk, Evangelisatiedienst
28 april 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. H. de Haan
5 mei 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld, bevestiging ambtsdragers
16.30 uur ‘Anders’dienst in de grote zaal
19.00 uur Hervormde Kerk, zangdienst
12 mei 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur Gospeldienst m.m.v. ‘El Shaddai’
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. H. de Haan
19 mei 09.30 uur ds. R. Fernhout
15.00 uur ds. H. de Haan i.s.m. ‘Sien’
26 mei 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
15.00 uur Hervormde Kerk, afscheid ds. H.M. Klaassen
30 mei Hemelvaartsdag 10.00 uur Hervormde Kerk, ds. R.D. van Hornsveld
2 juni 09.30 uur Zendingsdienst, ds. G. de Goeijen
16.30 uur ‘Anders’dienst in de grote zaal
19.00 uur ds. E.J. Prins, Daarle
9 juni 1e Pinksterdag 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. H. de Haan
10 juni 2e Pinksterdag 10.00 uur ‘Zandstuve’, Boostfestival, evangelisatiedienst
16 juni 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. G. de Goeijen, jeugddienst
23 juni 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld, Heilig Avondmaal
10.00 uur Liefferdinck, ds. H. de Haan, Heilig Avondmaal
19.00 uur ds. R.D. van Hornsveld, Heilig Avondmaal
30 juni 09.30 uur ds. H. de Haan
15.30 uur ‘Kind op schoot’ in ‘de Rank’
16.30 uur Evangelisatiedienst
7 juli 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur ds. R.D. van Hornsveld, jeugddienst
14 juli 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur ds. T.J. Smink, Wierden
21 juli 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur ds. H. de Haan, terugkomdienst clubkamp
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. R.D. van Hornsveld
28 juli 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur ds. M.H. de Jong, Vriezenveen
4 aug. 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur Hervormde Kerk, ds. H. de Haan
11 aug. 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur ds. G. de Goeijen

 

© 2019 Imagined