Logo Protestante Kerk Nederland

Preekrooster

5 febr. 10.00 uur da. B.H. van der Weg, Nijverdal
11.30 uur ‘Thuisdienst’ in ‘de Rank’
19.00 uur HK, ds. N.H. de Graaf, themadienst
12 febr. 10.00 uur ds. R.D. van Hornsveld
15.30 uur ‘Kerk-op-schoot’ dienst
19.00 uur Zangdienst
19 febr. 10.00 uur da. G. Rohaan-v.d. Kamp, Bergentheim
19.00 uur Gospeldienst
19.00 uur HK, ds. G. Rohaan, Bergentheim
26 febr. 1e Lijdenszondag 10.00 uur ds. R.D. van Hornsveld
11.30 uur ‘Thuisdienst’ in ‘de Rank’
19.00 uur HK, ds. B.J. Heusinkveld, Daarle
5 maart 2e Lijdenszondag 09.30 uur ds. E.H. Egberts, Rijssen
19.00 uur ds. G. de Goeijen
8 maart Biddag 09.30 uur ds. N.H. de Graaf
19.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
12 maart 3e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur HK, ds. R.D. van Hornsveld
19 maart 4e Lijdenszondag 09.30 uur ds. R.J. Perk, Hardenberg
11.30 uur ‘Thuisdienst’ in ‘de Rank’
19.00 uur ds. N.H. de Graaf
26 maart 5e Lijdenszondag 09.30 uur ds. H. de Haan, Heilig Avondmaal
10.00 uur Liefferdinck, ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur HK, ds. N.H. de Graaf
2 april 6e Lijdenszondag 09.30 uur gastpredikant, kinderkerk
19.00 uur ds. G. de Goeijen
7 april Goede Vrijdag 10.00 uur HK, ds. R.D. van Hornsveld
19.30uur HK, ds. N.H. de Graaf
9 april Eerste Paasdag 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur ds. E.J. Prins, Daarle
10 april Tweede Paasdag Evangelisatiedienst
16 april 09.30 uur ds. M. Winters-Karels
19.00 uur HK, ds. G. de Goeijen, themadienst
23 april 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld
19.00 uur ds. G. de Goeijen
30 april 09.30 uur ds. L. Kramer, Emmeloord
11.30 uur ‘Thuisdienst’ in de ‘Rank’
19.00 uur ds. L.M. Aangeenbrug, Hellendoorn
7 mei 09.30 uur ds. H. de Haan
19.00 uur HK, gezamenlijke zangdienst
14 mei 09.30 uur ds. R.D. van Hornsveld, bevestiging ambtsdragers
19.00 uur Gospeldienst
19.00 uur HK, ds. N.H. de Graaf
18 mei Hemelvaartsdag 10.00 uur HK, ds. R.D. van Hornsveld
21 mei 09.30 uur Zendingsdienst
11.30 uur ‘Thuisdienst’ in de ‘Rank’
19.00 uur Jeugddienst

 

© 2023 Imagined